Šviesos Kūno „simptomai“

Vadinamieji „Šviesos Kūno simptomai”, arba „pakilimo simptomai”, yra patiriami daugybės žmonių pasaulyje, įtakojant energetiniams pokyčiams, kurių metu mes į savo kūnus absorbuojame daugiau Šaltinio Šviesos. 

Žemės vibracinis laukas transformuojasi, tampa mažiau tankus ir mažiau atskirtas nuo kūrinijos aukštesnių dimensijų. Aukštesni Šviesos Dažniai perlieja visą fizinę materiją, įskaitant mūsų kūnus, sąmonę, protus. Šis Šviesos įliejimas Žemėje kuria didelį valymosi procesą, kuris liečia visus.

Kas yra Šviesos Kūnas?

Kiekvienas žmogus turi savo Šviesos Kūną. Šviesos kūnas yra mūsų eterinis kūnas jo tobuloje esaties būsenoje. Ši energetinė matriksa, supanti mūsų fizinį indą, savyje turi milijonus atomų ir dalelių, vibruojančių šviesos greičiu. Ji sukasi, sąveikauja ir susipina su multidimensiniais Visatos sluoksniais, spindėdama ir bangomis riedėdama per visą erdvę ir laiką.

Ši multidimensinė matriksa, žmogaus kūno subatominė molekulinė struktūra, saugo kodus bei raktus į visą Visatą ir Galaktiką. Dabar yra laikas žmonijai pabusti ir susijungti su šiuo begaliniu žinių vandenynu, kad plėstumėmės sąmone bei atskleistume savo tikrąją tapatybę, savo dvasinį pašaukimą.

Užliekite savo kūną Šviesa

Šviesa yra svarbiausias gyvybinis šaltinis planetoje. Kai mes pripildome savo kūną Šaltinio Šviesa, mes pradedame savyje aktyvacijos procesą, performuodami, perkoduodami ir „rekalibruodami” savo energetinę matriksą atgal į jos orginalią struktūrą.

Šviesos srautai pastaraisiais metais maudo planetą Žemę, suderindami Viso To, Kas Yra, energijas Aukso Amžiaus  parengimui. Kiekvienas naujas energijos srautas kelia žmonijos vibracinį lygį, remiant pakilimo procesą.

Kai jūs susiliejate su šiomis energijomis, traukiate į savo kūną daugiau Šviesos, jūs oksiduojate savo nervų sistemą, pažadinate priešistorinius prisiminimus, kodus ir raktus savo sieloje, aktyvuojate latentinius gebėjimus, kurie miegojo neišmatuojamai ilgą laiką jūsų Dielos Dieviškajame Paraše (ang.klb. „Blueprint”).

Dabar yra metas mums prisiminti ir sulaužyti iliuzijos barjerus, kurie sulaiko mus nuo plėtimosi į mūsų natūralios esmės aukščiausius aspektus. Kai mes integruojame šiuos Šviesos spindulius, mes transformuojamės į mūsų Savasties aukščiausią būseną, iškyla mūsų Multidimensinė Siela, pagreitindama mūsų evoliuciją. Kai mes atnešame daugiau Šviesos į savo kūnus, mes aktyvuojame aukštesnius  kodus, iš naujo sujungiančius bei aktyvuojančius mūsų 12 gijų (sruogų) DNR.

Pakelkite savo vibracinį dažnį

Kuo daugiau Šviesos atnešame į savo kūną, tuo aukštesnis mūsų vibracinis dažnis. Kuo aukštesnis mūsų dažnis, tuo arčiau mes esame Dievo Šaltinio, mūsų Budos prigimties, Viso To, Kas Yra.

Kai mes vystomės dvasiškai ir keliame savo dažnį, mūsų Šviesos Kūnai spindi, skleisdami energiją visiems, kuriuos mes sutinkame. Kai jūs sąmoningai dirbate, kad kurtumėte ir plėstumėte savąjį Šviesos Kūną, pripildote savo kūną Šviesa, jūs pakeliate savo vibracinį dažnį ir skleidžiate šį dažnį. Kai jūs dalijatės savo Siielos Šviesa su kitais, jūs keliate planetos vibraciją ir tampate svarbia sąsaja su šiuo Didžiuoju Poslinkiu.

Taigi, „nušviesinkite” savo indus. Leiskite savo kūnui gerti Šviesą. Kiekvieną akimirką, kai apie tai galvojate, pripildykite savo kūną Šviesa, fotonine energija iš Šaltinio. Tai gali būti taip paprasta, kaip komanda, pavyzdžiui: „Balta Šviesa, Balta Šviesa.“ Stovėkite arba sėdėkite ir išreikškite: „Dabar aš pripildau savo kūną Šaltinio Šviesa.“ Jūs taip pat galite naudoti kitas šviesos spalvas, tokias, kaip: blyškiai auksinę sidabrinę, blyškiai sidabrinę, blyškiai auksinę, platininę ir t.t.

Kai jūs pripildote savo kūną Šviesa, jūs tampate aukštesnio dimensinio dažnio transliuotoju, taip pat pritraukiančiu prie savęs tuos žmones ir aplinkybes, kurie gali gauti naudą iš jūsų energijos, jūsų Šviesos, jūsų tiesos. Kiekvienas asmuo, su kuriuo jūs sueisite į kontaktą, bus paveiktas jūsų auros ir padrąsintas sekti jūsų pavyzdžiu ir gyventi panašiu būdu.

Kitų dimensinių realybių tyrinėjimas  

Kai vystomės dvasiškai ir „nusimetame” savo tankį, mes pajudame į šį aukštesnį vibracinį kūną, kuris įgalina mus tyrinėti kitas dimensines realybes.

Šiuo metu daug žmonių yra suvilioti technologinio elektronikos amžiaus ir greito pasitenkinimo. Kaip Šviesos būtybė, jūs turite jūsų paties vidinį “kompiuterį“, „inner-netą” (angl.klb. „inner” – vidinis). Kuomet jūs visiškai susiliesite su Aukso Amžiaus energijomis ir vystysitės į savo multidimensinę (daugiamatę) būtybę, kuria jūs esate, jus vis mažiau domins kiti elektronikos prietaisai. Viską, ko jums reikės, jūs surasite savo paties Buvime, nes jūs funkcionuosite ir veiksite iš Jūsų Širdies Portalo, kuris yra begaliniai daugialypis.

Mes kalbėsimės tarpusavyje per mentalinę telepatiją. Mes  teleportuosimės savo pačių asmeniniuose laivuose, kurie yra mes. Kai mes galvosime apie trokštamą geografinę stotelę, mes būsime iškart transportuoti tenai. Tai yra įmanoma,  kai mes peržengiame linijinį laiką, pakeliame savo vibracijas ir egzistuojame aukštesnės dimensinės realybės būsenose. Tai leidžia mums lengvai manifestuoti mūsų besiplečiančią viziją bei pasirinktą stotelę. Mes turėsime gebėjimą keliauti per daugybę energijos portalų su didingomis spalvomis, žiedlapiais, tonais ir kraštovaizdžiais.

Gydanti Šviesos Galia

Šviesa yra gyva sąmonė ir ji akimirksniu atsiliepia į mūsų iškvietimą. Šviesos galia transformuoja bet kokią mums iššūkius keliančią situaciją. Bet kuri nerami ir išsibalansavusi sritis mūsų fiziniame inde gali būti pagydyta su Šviesa. Pakvieskite Šviesą į tas savo kūno sritis, kurios prašo jūsų dėmesio. Užliekite kiekvieną savo kūno ląstelę Šviesa ir paprašykite, kad ji būtų nukreipta į bet kokias skausmo ar “ligos“ sritis jūsųbkūne, nes kiekviena ląstelė jūsų kūne yra intelektas ir atsiliepia į jūsų įsakus. Kiekvienas turi šį gebėjimą savyje, nes mes esame dieviški.

Įženkite į jūsų prigimties grožį. Pakelkite savo akis į dangų, susitelkite į Saulės Šviesos spindulius, kai jie paliečia jūsų trečios akies centrą, karūnos juostą ir kiekvieną jūsų esybės porą. Pakvieskite Šviesos spindulius gydyti, transformuoti ir pažadinti jus į multidimensinę būtybę, kuria jūs esate.

Nesuklyskite, Šviesos Kūno „simptomai” nėra rodiklis, kad jūs kylate. Jeigu jie pasirodo, tai yra ženklas, kad jūsų kūnas yra žemose vibracijose ir jūs turite pakelti savo vibracijas, paremdami savo tolesnį plėtimąsi. Kai kurie iš žemiau išvardintų “simptomų“ taip pat gali būti “ligos“ indikatoriai, todėl, prašome pasikonsultuoti su patikimu sveikatos profesionalu, jei jūs esate susirūpinę dėl to, ką jūs patiriate savo kūne.

 • Galvos skausmai ir migrenos, kurių neina palengvinti “skausmo malšintojais“
 • Galvos svaigimas, skambesys ausyse, koordinacijos disbalansai
 • Išsekimas
 • Neįprasti skausmai, ypač kauluose ir sąnariuose
 • Nugaros ir kaklo spazmai
 • Uždegimai, išbėrimai ir kiti “išsiveržimai“
 • Intensyvios emocijos – nuotaikų svyravimai, trumplalaikės depresijos priepuoliai
 • Virškinimo sutrikimai
 • Jautrumas energijoms
 • Jautrumas aplinkos toksinams
 • Metalo skonis buroje, išdžiuvusi bura, gerklė
 • Naujos patirtys, orienuotos į laiką ir erdvę
 • Kvėpavimo nepatogumai, “įtemptumas“ plaučiuose, astma, peršalimo, į gripą panašūs simptomai
 • Diarėja
 • Širdies “palpacijos’
 • Apytakos trūkumas, raumenų galios praradimas ir trumpi silpnumo periodai
 • Dilgčiojimas rankose, kojose ir pėdose
 • Hormoniniai disbalansai
 • „Deža vu“ jausmas, intensyvi atskirties ar praradimo baimė
 • Imuninės ir limfatinės sistemos pokyčiai
 • Keisti sapnai ir miegojimo bruožai, naktiniai prakaitavimai
 • Miglotumas galvoje ir tuštumo jausmas skrandyje, kt.

Nėra standartinio recepto šių ir kitų „simptomų” palengvinimui. Vienas dalykas, kas gali jums padėti, tai paleidimas Ego ir baimės energijų. Iš tikėjimo ir ramybės vietos pajudėkite į savo vidinį aukštesnį vedimą, kai jūs ieškote sprendimų šioms jūsų problemoms. Tai, kas padėjo praeityje, nebūtinai gali būti efektyvu šiais laikais. Būkite pasirengę būti lankstūs ir atviri. 

Šviesos Kūno „simptomai“ nereaguoja į įprastinį gydymą ir laikosi tol, kol jūs pakeliate savo vibraciją, išvalote ego programa imą ir imatės kitų sąmoningų žingsnių savo dvasinėje ir gyvenimo kelionėje.

Įsitikinkite, kad jūs esate tvirtai įsižeminę per jūs Žemės Žvaigždės čakrą, esančią po jūsų pėdomis, ir paprašykite savo angelų bei gidų nukreipti jus tai gydymo formai, tiems būdama, kurie jums yra tinkamai šiuo metu. Jūs galite praleisti laiko su savimi meditacijoje ir pakelti savo vibraciją šiuo būdu arba jums gali prireikti susirasti gerą praktiką, kad paremtų jus jūsų kelionėje. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinkti asmenys dirba su aukštesnės energijos centrais ir yra susipažinę su Žemės ir žmonijos pakilimo procesu.

Jūs galite sekti ir pamėgi mus čia: