Vandenio Vartai į magišką realybę

Brangieji, mes vėl įėjome į svarbų ir potencialų laiką – maždaug 2 savaičių trukmės pasažą/ vartus – tarp dviejų užtemimų: sausio 31 d. – pilnas Mėnulis užtemimas Vandenyje, vasario 15 d. – dalinis Saulės užtemimas. Tačiau energijos pokyčiai prasideda prieš užtemimą ir tęsiasi po jo (apie savaitę). Tai yra pratęsimas to, ką mes patiriame nuo gruodžio (Pakilimo procesas intensyvėja ir beveik nebelieka tarpų tarp “portalų“).

Tai yra unikalus laikas pozityviai savo likimo trasnformacijai. Yra galimybė įtakoti svarbias savo gyvenimo sritis su savo paties pastangomis. Šiuo laiku mūsų mintys, jausmai, poelgiai ir požiūris turi labai didelę įtaką mūsų asmeniniams ir socialiniams buvimo laukams, “įsirašo“ į pasąmonę ir įtakos mūsų ateitį.

Raginimas yra panerti giliai į savo širdį ir klausytis savo pastovaus tylaus sielos balso užu ego triukšmo. Pirmasis tikslas turėtų būti susitelkti į savo sielos ir kūno integraciją. Transformuojančios galingos energijos bangos atneša gilius vidinius pokyčius, perduodamos naujus kodus, kurie turės būti įžeminti. Atsiminkite, kad mes turime galimybę „parsisiųsti“ naujus sąmonės lygmenis tik per darbą su savo fiziniais kūnais.

Su įeinančiomis naujomis energijomis mes galime jausti naujos aistros ir kūrybingumo gūsį, o labiausiai – mūsų Liūtiškų Širdžių plėtimąsi ir išsilaisvinimą iš mūsų egoistinių grandinių, kurios mums kliudė tvirtai stovėti tame, kas mes esame ir kuo mes atėjome čia būti.

Mes iš tikrųjų esame Galaktinės būtybės, kurių šaknys yra Žvaigždėse kartu su mūsų Sielų Šeimomis, ir mes turime vienus Namus, kurie yra vadinami Žeme, ir juose Vieną Šviesos Šeimą, kur mes visi esame susiję.

Jūs esate daug išmintingesni, šviesesni ir stipresni, nei jūs manėte. Laikas tvirtai stovėti savo unikalioje Šviesoje, nelyginant savęs su kitais ir nesistengiant būti, kaip kiti, kas užgesina unikalią dieviškumo kibirkštį, bet dalintis savo unikaliomis dovanomis ir skleisti savo sielos šviesą visiems. Tai yra mūsų dvasios galia, stiprybė, turtingumas ir parama.

Jei norite apsivalyti, paleisdami tai, kas jums daugiau nebetarnauja, šis pasažas tarp Užtemimų tam yra labai tikamas metas. Jei jaučiatės išsekę, tarsi neturite energijos, būkite atjaučiantys sau ir savo kūnui, kol jis išmoksta, kaip subalansuoti šiuos naujus šviesos dažnius. Padidinkite savo išgeriamo vandens kiekį. Jei šiuo ypatingu laiku norėtumėte prisijungti prie „detoksikuojančio“ ir transformuojančio renginio, mes susitinkame vasario 3-4 d. Savaitgalyje Moteriškai Sielai:
https://www.facebook.com/events/1661403653939351/

Linkiu jums/ mums transformuojančių pokyčių, nes gyvenimas nėra skirtas “stagnacijai“, nugyventi „saugioje vietoje“ nuo gimimo iki mirties, bet būti nuotykiu, kuris mus veda nuo aistros iki aistros, tyrinėjant, patiriant, mėgaujantis ir pilnai gyvenant. Tad būkite drąsūs ir imkitės rizikų bei šuolių, visada judėdami pirmyn!

Meilėje ir Šviesoje,
Viktorija

Jūs galite sekti ir pamėgi mus čia: