Žinutė Žvaigždžių vaikams

Daug sielų nori ateiti į Žemę, “kiečiausią mokyklą“ galaktikoje. Čia jos turi galimybę gauti didžiausią augimą. Drąsiausios sielos iš visos Visatos keliauja į Žemę, kaip savanorės. Kad čia patektų, mainais jos prisiima sielos užduotis, tai yra tai, ką gero jos įgyvendins Žemei ir ant jos gyvenantiems žmonėms. Kaip sielos, mes esame pasirašę sielos kontraktus, pagal kuriuos mes prisiėmėme įsipareigojimus savo keliui šiame gyvenime.

Iki užgimsta Žemėje kūdikiu, sieloje yra įmontuojama kristalinė struktūra su jos unikaliais kodais ir programa. Joje telpa mūsų gimties taškas, mūsų asmenybės charakteris, gebėjimai ir visas mūsų žmogiškas gyvenimas, t.y. trečios dimensijos konstruktas, taškas mūsų gyvenime, kuriame mes nubusime, pokytis, kurį mes padarysime, ir raktiniai žmonės, kuriuos mes sutiksime – vienus trumpam, kitus ilgam – kurie mums perduos praėjimo kodus. Mes ateiname žinantys ir su tyru pasitikėjimu.

Giliai mumyse yra žinojimas, kad mes nesame iš Žemės, mes atėjome į Žemę. Tik mes pamiršome tai. Tai buvo šios kelionės sąlyga – praeiti pro užmaršties šydą ir apsigaubti visuotinės iliuzijos skraiste. Mes pamiršome savo orginalią kilmę ir atvykimo tikslą, adaptuodamiesi prie čia sukurto gyvenimo prototipo, kurį mes matėme diktuojant mūsų aplinką. Tačiau mūsų galimybė prisiminti savo dieviškąjį pažadą niekada nebuvo iš mūsų atimta. Per raktinius taškus mūsų gyvenimuose mes pradedame tai prisiminti.

Viskas vyksta pagal programą. Mes darome tiksliai tai, ką mes atėjome padaryti. Niekas mūsų nesulaiko ir mums nekliudo pajudėti pirmyn, kaip yra iš anksto dieviškai suplanuota. Kartais mes galime šiek tiek paimprovizuoti savo kelionėje ir galbūt vieną kitą kartą pasukti nenumatytu aplinkeliu, remiantis laisva valia, bet tai tėra nežymūs leistini nukrypimai, dažnai padovanojantys mūsų sieloms žemiškų nuotykių smagumą, o ir papildomas pamokas – per patirtus nubrozdinimus – per daug nesiblaškyti ir per ilgai neužsistovėti.

Kiekviename iš mūsų yra tobulai veikiantis vidinio vedimo mechanizmas ir vistik, kad sėkmingai naviguotume per gyvenimą ir pasiektume savo kelionės tikslą, mes esame reikalingi vieni kitiems. Aš perduodu kodus tiems, kuriuos aš sutinku savo kelyje, kažkas perduoda kodus man – nes taip yra įrašyta mūsų progamose. Gabalėlis po gabalėlio originalus paveikslas atsiskleidžia laiku visiems. Viskas ir visi tai remia ir prie to prisideda.

Myliu jus,

Viktorija
Jūs galite sekti ir pamėgi mus čia: